Kooli huviringid

Palliring

Juhendaja: Priit Kuusk

R 0.tund 8.00-8.55 (1. klass)
N 0.tund 8.00-8.55 (2.-3. klass)
T 0.tund 8.00-8.55 (4.-5. klass)
N 6.tund 15.05-16.05 (6.-7. klass)
R 6.tund 15.05-16.05 (8.-9. klass)

Jõusaal

Juhendaja: Priit Kuusk

E 0.tund 8.00-8.55 (8.-9. klass)

Rahvatants

Juhendaja: Marius Aave

T 5.tund (3.-4. klass)
N 0.tund (7.-9. klassi tüdrukud)

Keemiaring

Juhendaja: Alex Savolainen

N kell 15.15-16.45 (8.-9. klassid)

Kooli huviringidesse registreerimine õpetaja kaudu.

Muud tasulised ringid

Keraamika

T ja N kell 8.00 – 8.45 (1. klass)
T kell 14.05 – 15.05 (2. klass)
K kell 14.05 – 15.05 (3.-4. klass)

Keraamikaringis uurime savi ja glasuure, õpime erinevaid savivormimistehnikaid. Voolime savist kujukesi ja nõusid.
Voolimine kasvatab sõrmede osavust ja arendab vormitunnetust.
Keraamikaringis hoiame meeles, et oleme üksteise vastu sõbralikud ja hoolivad. Õpime hoidma korras töövahendeid ja töökohta.

Loodussõprade kunstiring

K kell 8.00 – 8.45 (2.-3. klass)

Selle ringi teemaks on loodus. Vaatleme, mis on looduses parasjagu toimumas. Õppeaasta jooksul joonistame, maalime, voolime ja meisterdame pilte ning kujusid taimedest ja loomadest. Selle kaudu õpime neid paremini tundma. Jutustame oma looduslugusid ja räägime looduse kaitsmisest.
Loodussõbra kunstiringis oleme üksteise vastu sõbralikud ja hoolivad ning arutame, kuidas olla hooliv ka looduse suhtes.

Kokandusring

I grupp K 14.00-14.45 (1. klass)
II grupp R 13.00- 13.45 (1. klass)
III grupp R 14.00- 14.45 (2. klass)
IV grupp K 15.00- 15.45 (3.-5. klass)
V grupp T 15.15- 16.30 ja 15.15- 17.00 üle nädala lühike ja pikk tund (6.-8. klass)

Kokandusringis saavad õpilased tutvuda jõukohaste retseptidega, õppida kasutama turvaliselt köögi vahendeid, õppida köögi heakorra reegleid ja tutvuda ka uute ja võõramate maitsetega.
Kui algklasside lapsed õpivad veel köögi põhitõdesid, siis vanemate klasside õpilased saavad avastada juba põnevamaid maitseid kogu maailmast, samal ajal õppides ka toidu päritolu kohta palju põnevat.
Osalustasu 18 € kuus (sisaldab materjalitasu 7 € kuus). Võimalikud soodustused.
Osalustasult on võimalik taotleda tagasi tulumaks.
Juhendaja: Mia Marie Randaru

Info:
Stella Sõmer
stellasomer@gmail.com

Inseneeria huviring

K kell 15.00-17.00 tehnoloogia klassis (5.-9. klass)

Esimene ring toimub 18. septembril.

Ringi on oodatud õpilased, kellele meeldib teha midagi oma kätega. Iga töö puhul ei ole ette antud juhendit. Tuleb ette olukordi, kus insener peab ise mingi toote kavandama, valmistama, testima ja arendama. Juhendaja poolt avatud teema üle arutletakse, koostatakse tegevuskava ning asutakse kas individuaalselt või meeskonnana tegutsema. Oma töödes paneme üldjuhul asju liikuma, kasutades erinevaid lahendusi (hammasratta ja kummi ülekanded, tuule- ja elektrienergria jne). Valminud tööd saavad õpilased endale ning erinevate materjalide ja komponentide kulu kuumaksele ei lisandu.

Osalustasu on 30 eurot kuus. Õppemaksu saab kanda tuludeklaratsioonil koolituskuludesse.

Kui tunned, et see on just sinule, siis tule kohale ja proovi järele.

Ringi korraldab HS Tehnoloogiakool (HTM-s registreeritud õppekava alusel tegutsev erahuvikool), ringi juhendab Karel Kadalipp.

Jälgi meie tegevusi Facebookis www.facebook.com/hs.tehnoloogiakool

Maalimine

Avatud on registreerumine Tartu Hansa Kooli ruumides toimuvatesse Dronootika Erahuvikooli huviringidesse.

Kuu osalustasu 27€/kuu.

Ühe kuu normtundide arv 3 tundi. Koolivaheaegadel ja riiklikel pühadel õppetööd ei toimu.

Maalimise huviring

T kell 14.00-15.00 (I rühm)
T kell 15.10-16.10 (II rühm)

Meeleolukas maalimise huviring lastele vanuses 7-11 aastat.
Maalimises õpime:
Käsitlema erinevaid materjale ja töövahendeid.
Õpime erinevaid tehnikaid ja võtteid.
Osaleme erinevatel konkursitel ja võistlustel.
Arendame loovust, suhtlemisoskust, eneseväljendusoskust.
Toetame laste omaalgatust ja laste oma ideede teostamist.
TUNDIDESSE PALUME LASTELE KAASA PANNA RIIDED, MIS VÕIVAD MUSTAKS SAADA. KASUTAME PALJU VÄRVE JA VAHEL VÕIB VÄRV RIIETELE SATTUDA!

Lisaks on avatud Tartu Anne Noortekeskuse ruumides toimuvatesse Dronootika Erahuvikooli huviringidesse: (klõpsa noolel, et näha rohkem)

– Paberimeistrid
– Minimaailmate ehitajad
– Loovehitajad
– Maalimine
– Õhuakrobaatika
– Beebiring Lammutajad
– Soengukunsti
– Maalimine
– Robootika
– Robootika ja lego ring

Eesti keeles registreerumise vorm: https://forms.gle/GCmsHo1vcECyCdwp8
Vene/ukraina/eesti keeles registreerumise vorm: https://forms.gle/r61PUohKoWaSUtcF8

Info:
Meeri Sellik
Dronootika Erahuvikool

Malering

E kell 13 (1.-2. klass)
E kell 14 (3.-4. klass)

Tartu Kalevi maleklubi kutsub osalema maleringis! Malering on mõeldud nii esmaseks tutvumiseks malemänguga kui ka sissejuhatuseks malesse kui spordialasse. Mängime, õpime, täidame ülesandeid töövihikus ja eriti entusiastlikele maletajatele avanevad võimalused ka turniiridel käia. Suvel toimub igaastane malelaager Madsa spordikeskuses.

Kuutasu 25 eur

Liitumiseks palun minna www.tartukalev.ee – registreerimine avaneb hiljemalt esmaspäeval.
Vastan meeleldi küsimustele: andres.karba@gmail.com, 5546944.

PS. Juhul, kui ringi ajad kooli juures ei sobi, on võimalik liituda treeningutega Tartu Kalevi maleklubis Turu 8. Huvi korral küsi lisa!