Kooli parimad etlejad on selgunud

Detsembrikuu algus tõi aulasse kokku Hansa kooli parimad etlejad, et selgitada välja õpilased, kes saavad õiguse esindada meie kooli Tartu linna õpilaste etluskonkursil.

Võisteldi kahes rühmas: 1. detsembril esinesid 4.-6. klassi ning 7. detsembril 7.-9. klassi õpilased. Mõlemal konkursil tuli osalejatel peast esitada üks luuletus ning raamatust kanda ette sobiv proosakatkend.

Nooremas kooliastmes pälvis võidu Helga Strohmann (5.a klass, juhendaja Lea Sokman).

Vanemas kooliastmes valis žürii välja kaks laureaati: Kirke Prii (9.d klass, juhendaja Merike Kütt) ning Lisell Väljak (9.a, juhendaja Lea Sokman).

Soovime kõigile võitjatele edu piirkondlikul etluskonkursil, mis toimub 19. jaanuaril Laulupeomuuseumis!