Tartu linna ja maakonna õpilaste etluskonkurss

19.jaanuaril toimus Laulupeomuuseumis Tartu linna ja maakonna õpilaste etluskonkurss. Konkursil osales 31 Tartu linna ning 12 Tartu maakonna õpilast. Etlejaid hinnati kolmes vanuserühmas: 4.-6. klass, 7.-9. klass ning 10.-12. klass. Osalejatel tuli peast esitada üks vabalt valitud luuletus ning proosapala. Õpilasi hindas žürii koosseisus Anne-Mai Tevahi, Anett Pillmann ja Erko Sild. Nooremas vanuserühmas esindas Hansa kooli tublilt 5.a klassi õpilane Helga Strohmann (juhendaja Lea Sokman). 7.-9. klassi õpilaste vanuserühmas võitsid Hansa kooli õpilased kaks auhinda. Eripreemia võitis Kirke Prii (9.d klass, juhendaja Merike Kütt). Lisell Väljak (9.a klass, juhendaja Lea Sokman) saavutas konkursil 2.koha ning esindab Tartu linna õpilasetlejate riigikonkursil, mis toimub 16. veebruaril Palamusel.

Aitäh kõigile osalejatele ja juhendajatele! Palju õnne ja edu võitjatele!