Tartu linna ja maakonna õpilaste kõnevõistlus

10. mail toimus Hansa koolis Tartu linna ja maakonna põhikooliõpilaste kõnevõistlus, millest võttis osa üheksa 3-liikmelist võistkonda.

Kõnesid peeti kahes voorus: esimeses voorus esitas igast võistkonnast üks osaleja kodus ette valmistatud kuni 5 minuti pikkuse kõne vabal teemal. Teise vooru kõne teema loositi ning kõne valmistati meeskonnatööna ette kohapeal.

Hansa kool oli võistlusel esindatud kahe rühmaga: 7.c klass (Averiin Hummal, Emma Teele Oole, Aliise-Gea Vares) ning 8.c klass (Karoliina Kull, Anna Šarapova, Miia Sillamaa). Õpilasi juhendas Lea Sokman.

Žürii, kuhu kuulusid Hugo Treffneri gümnaasiumi õpetaja Anett Pillmann, Jaan Poska gümnaasiumi õpetaja Sandra Sild ning kirjanik, näitleja ja draamaõpetaja Anne-Mai Tevahi, andis välja ühe võistkondliku ning viis individuaalselt auhinda.

Hansa kooli õpilane Averiin Hummal (7.c kl) võitis pühendunud esineja preemia.

Palju õnne!